Wybierz Modne Naszyjniki i Podkreśl Swoją Pomysłowość

studniówkę. Odpowiedni wybór

Każda z nas zastanawia się jak prawidłowo dobrać odpowiednią biżuterię do studniówkę. Odpowiedni wybór elementów do wieczorowej stylizacji nie należy do łatwych zadań. Rozważamy w naszej kreacji bardzo dużo elementów, takich jak stosowny fason butów, pasujący kolor torebki oraz najważniejszą kwestię – sukienkę. Jeżeli uda nam się sprawnie skompletować wszystkie rzeczy i wiemy już jak będzie wyglądać nasza docelowa fryzura oraz makijaż, to na samym końcu pozostaje nam wybór biżuterii. Po jakie kolczyki sięgnąć, aby pasowały do zabudowanego dekoltu? A może powinnam zrezygnować z naszyjników wybierając broszkę? Poniżej znajdziecie cenne wskazówki, które pomogą Wam bez wpadki wybrać idealne dodatki, aby wyglądać stylowo.

Umiar w działaniu jest kluczowy

Jedna z najważniejszych zasad głośno mówi o tym, że umiar i rozsądek w tym przypadku jest najbardziej pożądany. Im mniej na siebie włożymy dodatków, tym lepiej będziemy się prezentować. Zatem, jeżeli na nadchodzące wydarzenie zdecydujesz się na mocno zdobioną sukienkę, lub chociażby bluzkę, to lepiej zrezygnować z nadmiernego obwieszania swojego ciała wszelkimi koliami, kolczykami. Nie chcesz przecież wyglądać jak bożonarodzeniowa choinka. Nadmiar po prostu przytłoczy Twoją urodę, szczególnie, jeżeli posiadasz delikatne rysy na twarzy.

Czy do naszyjnika zawsze potrzebne są kolczyki?

Pamiętaj również, że nie należy łączyć zjawiskowego naszyjnika z równie rzucającymi się w oczy kolczykami. Gruba i pokaźna kolia nie lubi się z długimi kolczykami, dlatego należy pozostawić je w domu. Wybierz w to miejsce okazały pierścionek lub klasyczną bransoletkę. Często przy takim zdobieniu szyi rezygnujemy z kolczyków. Co innego jeżeli jest to komplet, wtedy kolczyki zazwyczaj są delikatne i subtelne co nie wpływa negatywnie na prezentację naszej osoby. Ponadto sukienki wieczorowe ze względu na podniosły charakter uroczystości bardzo lubią tego rodzaju biżuterię.

Sukienki również mają znaczenie w momencie dobierania odpowiedniej biżuterii. Jej faktura to pierwszy element na który zwracamy uwagę. Jeżeli jest koronkowa, to dobieramy jeden okazały dodatek jak np. okazałe kolczyki lub wyróżniająca się bransoletka. Naszyjnik w takim przypadku nie sprawdza się najlepiej ponieważ zwyczajnie znika na tle koronkowym. Długie kolczyki zakładamy w momencie, kiedy mamy możliwość ukazania ich w pełnej okazałości. Kobiety z krótkimi włosami mają ułatwione zadanie. Dłuższe włosy należy spiąć w kok.

Sukienka i jej dekolt dyktuje nam dobór odpowiedniej biżuterii

O ile sama sukienka ma znaczenie, tak dekolt to osobna kwestia wymagająca naszej uwagi. Jeżeli zdecydujesz się na zabudowaną wersję dekoltu to dobrym wyborem będą naszyjniki z dłuższymi wisiorkami. Modele z pomarszczony dekoltem okazujące ramiona zdecydowanie lepiej komponują się z wyszukanymi kolczykami, natomiast naszyjniki można z czystym sumieniem zostawić w domu – nie będą pasować. Zamiast tego zdecyduj się na bransoletkę lub okazały pierścionek – nie będziesz czuć się nago. Taki zjawiskowy pierścionek doskonale pasuje również do sukienek posiadających otwarty dekolt i odsłonięte ramiona, czyli popularnie zwane hiszpanki. Tutaj stawiamy na małe i duże kolie, naszyjniki z medalionem. Długie kolczyki przy odsłoniętych ramionach doskonale się prezentują. Sukienki ze szpiczastym dekoltem bardzo lubią delikatne łańcuszki. Najlepiej, jeśli posiadają delikatną zawieszkę. Zwróć szczególną uwagę na to, aby biżuteria nie była za długa i nie nachodziła na sukienkę – cały naszyjnik musi pozostać na skórze. W innym wypadku zaliczysz drobną wpadkę.

Back To Top